Cyrax - Jest jednostką LK-4D4. Drugim z trzech prototypów cybernetycznych ninja zbudowanych przez Lin Kuei. Jak swoje duplikaty, jego ostatnim rozkazem jest znaleźć i zniszczyć ninję Sub-Zera
  Ermac - Zagadką dla każdego, kto wejdzie z nim w kontakt, jest przeszłość Ermaca, która pozostaje okryta mroczną tajemnicą. Jest możliwe, że istniał jako moc życiowa przyniesiona przez zapomniane dusze wojowników z Zaświatów.
  Jax Briggs - Po nieudanym przekonaniu swoich zwierzchników o zbliżającej się inwazji z Zaświatów, Jax rozpoczyna przygotowania do przyszłej walki ze sługami Kahna. Ekwipuje obie ręce w niezniszczalne, bioniczne implanty.
  Kabal - Jako wybrany wojownik jego tożsamość jest zagadką dla wszystkich. Możliwe jest, że przeżył atak Grup Eksterminacyjnych. W rezultacie jest okrutnie pokryty bliznami i utrzymywany przy życiu przez sztuczne respiratory.
  Kano - Myślano, że Kano został zabity w pierwszym turnieju. Zostaje jednak odnaleziony żywy w Zaświatach, gdzie uciekł przed Sonyą. Przed aktualną inwazją Kano udaje się przekonać Shao Kahna aby oszczędził jego duszę.
  Kitana - Kitana została oskarżona a zdradę po zamordowaniu swojej złej siostry bliźniaczki Mileeny. Shao Kahn wyznacza specjalną grupę wojowników specjalnie do złapania swojej córki i sprowadzenia jej żywej.
  Liu Kang - Po rozpoczęciu inwazji z Zaświatów Liu Kang staje się głównym celem Grup Eksterminacyjnych. Jest mistrzem Shaolin i dawniej pokrzyżował plany Kahna
  Motaro - W rządach zaświatów rasa Motaro centaurów długo są w konflikcie z Shokan. Kiedy Shao Kahn tworzył specjalne drużyny eksterminacyjny do eliminowania wybranych wojowników z ziemi, Motaro został mianowany na przewódce tej elitarnej grupy dzikich wojowników.
  Nightwolf - Pracuje jako historyk i znawca kultury swojego ludu. Kiedy portal Kahna zostaje otwarty na północy Ameryki, Nightwolf używa magii swoich szamanów, aby ochronić swój rodzinny ląd.
  Quan Chi - Quan Chi to wielki i ambitny czarnoksiężnik posiadający potężną wiedzę o czarnej magii.
  Rain - Urodzony w dawnym świecie Kitany zwanym Edenia, Rain został przemycony z tego wymiaru jako małe dziecko, krotko po rozpoczęciu się inwazji Kahna. Tysiące lat później powraca i przysięga posłuszeństwo Kahnowi.
  Rayden - Jako przysięgły obrońca Ziemi, Rayden zostaje wygnany do wymiaru między Ziemią a Zaświatami. Bóg piorunów przemienia siebie w śmiertelnego wojownika w celu powrotu na Ziemię i walki po stronie swoich ziemskich towarzyszy.
  Sektor - Sektor to właściwie zastępcze imię dla jednostki LK-9T9. Był pierwszym cybernetycznym ninją zbudowanym przez Lin Kuei. Sektor był kiedyś człowiekiem zabójcą trenowanym przez Lin Kuei. Zgodził się na automatyzację ze względu na wierność klanowi.
  Shang Tsung - Tsung jest głównym czarnoksiężnikiem Kahna. Kiedyś stracił łaskę swego Pana przez porażkę w walce o zdobycie wymiaru Ziemi przez pierwszy turniej. Jednak teraz Shang Tsung jest bardzo ważnym elementem podboju Ziemi przez Shao Kahna.
  Shao Kahn - Imperator i bóg Zaświatów, łamie święte zasady turnieju Mortal Kombat żeby zdobyć Królestwo Ziemskie
  Sheeva - Została wybrana przez Kahna na osobistą ochronę dla Sindel. Staje się jednak nieufna wobec lojalności Shao Kahna względem jej rasy Shokan, kiedy na czele swoich Grup Eksterminacyjnych stawia Motaro
  Smoke - W swojej ludzkiej formie Smoke był śmiertelnym zabójcą pracującym dla Lin Kuei. Kiedy jednak zdecydowali zautomatyzować swoich ninja, Smoke został złapany w środku i stał się mechanicznym mordercą. Od tego dnia jego ludzka forma została już tylko wspomnieniem.
 
  Sonya Blade - Po powrocie na Ziemię ona i Jax próbują przekonać rząd Ameryki o zbliżającej się katastrofie. Bez żadnych dowodów patrzą bezczynnie jak rozpoczyna się inwazja Shao Kahna.
 
  Stryker - Kiedy portal z Zaświatów otwiera się nad wielkim miastem w Ameryce Północnej, panika i chaotyczna nienawiść wymyka się spod kontroli. Kurtis Stryker był liderem grupy kontroli zamieszek kiedy Kahn rozpoczął zabieranie dusz. Stał się jedynym żywym mieszkańcem miasta niegdyś zamieszkanego przez miliony.
 
  Sub Zero - Ninja powraca bez maski. Został zdradzony przez swój własny klan- Lin Kuei. Łamie najświętsze zasady honoru przez odejście z klanu i zostaje skazany na śmierć. Niespodziewanie jego egzekutorzy okazują się maszynami. Sub-Zero musi nie tylko obronić się przed niebezpieczeństwem z Zaświatów, ale także ukryć się przed swoimi bezdusznymi zabójcami.
 

w w w . m o r t a l k o m b a t .p l   -  Serwis Mortal Kombat