|INDEX|        |ODCINKI|        |ZA KULISAMI|        |MEDIA|

ODCINEK 9 (24.07.11') MK: Legacy - Ep. 9  - Cyrax and Sektor  czas 10:26

Klan Lin-Kuei od ponad 800 lat porywał małe dzieci i szkolił ich na najgroźniejszych zabójców ninja. Nieposłuszeństwo nie jest tolerowane, wielki Mistrz klanu Lin Kuei chciał absolutnego podporządkowania swoich ludzi.
Postanowił przekształcić swoich dwóch zabójców Cyraxa oraz Sektora w bezduszne maszyny. Cyrax nie chciał poddać się pro
cesowi automatyzacji, a Sektor wręcz przeciwnie uważał że jest to wielka przyszłość dla Klanu. Jednostka LK-4D4 (Cyrax) i jednostki LK-9T9 (Sektor) w ośrodku badawczym zostali poddani modyfikacjom. Po odbyciu serii testów Cyrax oraz Sektor
musieli odbyć drugą fazę, egzamin praktyczny przed Grand Master. Stoczyć pojedynek z inną maszyną o nazwie Hydro. Po ciężkiej walce udało się zakończyć test unicestwiając cyborga Hydro. Przemiana Projektu Sektor i Projektu Cyrax jest kompletna, teraz można rozpocząć automatyzację całego klanu
.

 

ODCINEK 8 (23.05.11') MK: Legacy - Ep. 8  - Scorpion and Sub Zero (Part 2) czas 08:09

Druga część zaczyna się walką pomiędzy Scorpion a Sub-Zero. Udaje się Hanzowi wygrać pojedynek, zostawiając go nieprzytomnego na ziemi. Pobiegł czym prędzej do swojej wioski, lecz było już za późno, na drodze do wioski znajdował martwe ciała mieszkańców, a gdy podbiegł do swego domu, zastał tam zamarznięte ciała swojej rodziny. Z rozpaczy padł na kolana, dotykając lekko ciało swojej żony, które po lekkim dotyku po ramieniu pęka, gdy nagle za pleców został przebity na wylot lodowym soplem, który trzymał Sub-Zero. Sab zdążył jeszcze wyszeptać umierającemu Scorpion'owi o końcu Shirai Ryu. W miejscu dźgnięcia soplem rozprowadzał się lud po całym ciele Hanzo, aż do całkowitego zamarznięcia. Po chwili Sub-Zero przemienił się w czarnoksiężnika z Netherealm Quan Chi, który to cały czas podszywał się za ninje Lin Kuei, Przy jego boku pojawił się Shang-Tsung, był naocznym światkiem jak Quan Chi oferuje Scorpion'owi propozycję szansy życia jako upiór i pomszczenie swojej rodziny. W Zamian za walczenie po stronie Netherealm w nadchodzącym turnieju Mortal Kombat, Hanzo przyjął ofertę maga, po czym jego źrenice zanikły, a on wyłonił się z lodu w płomieniach, krzycząc że narodził się Scorpion.

 

ODCINEK 7 (23.05.11') MK: Legacy - Ep. 7 - Scorpion and Sub Zero (Part 1) czas 10:51

Hanzo Hasashi był wielkim przywódcą klanu Shirai Ryu. Jest mistrzem w posługiwaniu się Kunaiem (Sznurowadło:-). Z tego tytułu wrogowie nadali mu przydomek Scorpion. Hanzo Mieszkał w niewielkiej mieścinie, razem z żoną o imieniu Kana, oraz ze swoim małym synkiem Jubeiem. W oczekiwaniu na Shoguna, Hanzo spędzał czas ze swoją rodziną. W zimny dzień spędzony na zabawie z synem Hanzo dowiaduje się że jego syn też chciałby być taki jak tatuś i dołączyć do Shirai Ryu. Przybyli do wioski posłańcy z wiadomością że Shogun jest w pobliskim zamku, i żeby jak najszybciej się tam udać. Hanzo udał się do garderoby gdzie znajduje się jego żółty strój. Idąc przez las napotkał skutego lodem na śmierć Shoguna, oraz wyczekującego w oddali wojownika o imieniu Bi-Hana zwany także jako Sub-Zero. W tym samym czasie rodzina samuraja zostaje wyrżnięta przez Lin Kuei. Sub-Zero przyznaje się że był to podstęp żeby zwabić Scorpiona daleko od wioski. Dochodzi do pojedynku pomiędzy Scorpionem a Sub-Zero.

 

ODCINEK 6 (16.05.11') MK: Legacy - Ep. 6 - Raiden (Part 2) czas 12:57

Odcinek zaczyna się w momencie kiedy Raiden pojawia się w nocy w zakładzie psychiatrycznym. Na drugi dzień odnajduje go kobieta, pytając go skąd jest, Raiden wymiotuje niebieską substancją, zaraz po tym zjawiają się strażnicy zakładu, próbując go obezwładnić dochodzi do małej walki. Po chwili udało się obezwładnić Raiden'a (widać że stracił swoje boskie siły) przenieśli go na oddział rehabilitacji gdzie przebywał przez 3 miesiące w pokoju pod nadzorem kamery. Na kamerze widać rosnącą frustracje i zniecierpliwienia u pacjenta. Podawane są mu środki uspokajające. Ubrany w kaftan bezpieczeństwa Raiden na wizycie tłumaczy o skutkach jakie mogą przynieść trzymanie go w tym miejscu, o turnieju Mortal Kombat i wielkim Imperatorze zaświatów, a on sam jest opiekunem królestwa Ziemskiego i przedstawia się jako Lord Raiden, God of Thunder. Lekarze nic sobie z tego nie robią i podają mu kolejne środki uspokajające. Parę dni później po rozmowie z dziewczyną "Blue" Raiden dostaje  ataku frustracji, domaga się wypuszczenie go natychmiast, waląc pięściami w szybę, dochodzi do bójki, lecz tym razem ochrona postanawia go porazić paralizatorem. Na Raiden'ie nie robi to zbytnio wrażenia, wręcz przeciwnie czuje jak by został naładowany od środka, po chwili udało im się uspokoić Raidena podając mu silne środki nasenne. Lekarze wzięli go na sale gdzie poddali go lobotomii, pozbawiając go włókien nerwowych. Gdy zostawili go po zabiegu do sali zakradła się dziewczyna z którą Raiden się zaprzyjaźnił. Poprosił żeby go wyzwoliła, dziewczyna z niechęcią wzięła narzędzie chirurgiczne i wbiła mu w klatkę piersiową. Otworzył sie jasny portal do którego Raiden przeniknął, pozostawiając po sobie niebieską substancję. 

 

ODCINEK 5 (09.05.11') MK: Legacy - Ep. 5 - Kitana & Mileena (Part 2) czas 8:30

Dorastając siostry rywalizowały ze sobą pod nadzorem Imperatora. Wyrosły na doskonałe skrytobójczynie, oddane swemu ojcu, eliminowały każdego kto stanął na drodze Shao-Kahna. Jednym ze zleceń sióstr było wyeliminowanie wszystkich, którzy wiedzieli cokolwiek na temat przejęcia Edeni przez Outworld. Ostatnia osobą która była na liście był były król Jarrot. Kitana odnalazła upadłego króla, który oświadczył że Shao-Kahn nie jest jej prawdziwym ojcem, i że jest podobna do swojej matki, lecz gdy chciał powiedzieć coś więcej został zabity znienacka przez sztylety Mileeny. wzdychając nazwał Kitanę córką, i po tym zmarł. Wzbudziło to wielki niepokój w sercu Kitany, która na własną rękę próbowała odkryć prawdę. Ktana wyruszyła do opuszczonego zamku Jarrot'a gdzie tam dzięki duszy jej zmarłej matki odkryła prawdę o jej prawdziwych losach. W momencie kiedy Shao-Kahn planował podbój na Królestwo Ziemskie.

 

ODCINEK 4 (02.05.11') MK: Legacy: Ep. 4 - Kitana & Mileena (Part 1) czas 9:10

Świat Edeni był kiedyś piękną krainą, lecz wojownicy Edeńscy przegrali 10 kolejnych turniejów pod żad, oddając w ten sposób władze nowemu królowi. Królestwem Edeńskim panuje teraz Imperator Zaświatów Shao-Kahn zsyłając hordy Tarkatan na czele której stał przywódca Baraka. Armia Shao-Kahn'a wyrżnęła wojska edeńskie, a sam były król Jerrod musiał ukryć się w podziemiach. Jarrot posłał swego sobowtóra po królową Sindel i ich niemowlę dziewczynkę Kitanę. Plan legł w gruzach ponieważ sobowtór został skrócony o głowę, a Królowa i Kitana trafiła pod panowanie Imperatora. To już koniec Edenia została zniszczona i pochłonięta przez Outworld, król Jarrod już nigdy nie zobaczył rodziny. Shao-Kahn szanował i darzył uczuciem królową Sindel, lecz ona darzyło go jedynie odrazą. Cesarz martwiąc się tym że jak Kitana dorośnie, może też poczuć odrazę do niego gdyby poznała prawdę o losie jej rodu. Cesarz zleca czarnoksiężnikowi Shang Tsung'owi sklonowanie, stworzenie drugiej córki na podobieństwo Kitany. W ten sposób narodziła się Mileena, siostra księżniczki z domieszką krwi Tarkatan. Sindel popełniła samobójstwo, by jej dusza mogła połączyć się z duszą Kitany, by ta kiedyś poznała całą prawdę. Dorastając siostry rywalizowały ze sobą pod nadzorem Imperatora. Mileena dorastając robiła się zazdrosna o bliskie stosunki Kitany z ojcem. Poczuła gniew i ochotę zabijania przez krew jaka płynie w jej żyłach.

 

ODCINEK 2 (18.04.11') MK: Legacy: Ep. 2 - Jax, Sonya and Kano (Part 2) czas 9:08

Drugi odcinek rozpoczyna się walką Jax'a z Kano, podczas walki, Sonyi udaje się uwolnić i przybiec na pole walki. Kano traci w walce oko, moment po tym dochodzi do wybuchu, w którym Briggs odnosi ciężkich obrażeń. Budząc się w szpitalu Sonya, dowiaduje się od Stryker'a że z jej partnerem jest ciężko, ma wielkie obrażenia na rękach. W tym samym czasie w piwnicy w ciężkich warunkach, Kano ma opatrzenie ran, i wstawione cybernetyczne laserowe oko, Z taką bronią, rządy terroru Kano dopiero się zaczną.

 

ODCINEK 1 (11.04.11')  MK: Legacy: Ep. 1 - Jax, Sonya and Kano (Part 1) czas 12:25

Akcja pierwszego odcinka odbywa się w magazynach gangu przestępczego Black Dragon. Gdzie pod nadzorem Kano jest produkowana broń i podzespoły do nowoczesnej broni. Sonyi udało się odkryć kryjówkę gangu gdzie na czele stał jej stary wróg Kano. lecz Sonya została zauważona i schwytana przez Kano. Rzezimieszek przesyła wiadomość niby od Sonyi do jej partnera Jax'a, który razem Strykerem wyruszają z ekipa antyterrorystów do kryjówki Black Dragon. Nie wiedząc że jest to pułapka zastawiona przez Czarnego smoka.  Gdy Jednostka Specjalna przybyła na miejsce, magazyn zastali pusty i wyczyszczony z jakichkolwiek podejrzeń. Wpadli w pułapkę przygotowaną przez Black Dragon. Wywiązała się walką w Jaxa z Kano...

 

Copyright © 2001 mortalkombat.pl - All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.