Hasło: XJKNTZ
Maksymalna liczba punktów: 20000
Cel: Odnaleźć świątynie Quan Chi w wielkiej fortecy
Boos:
Opis poniżej.

1. Jataaka 2.Kia 3.Pierwsza wieża 4.Dróga wieża 5.Sareena 6.Trzecia wieża.

Jataaka daje się łatwo pokonać techniką wślizg- odskok. Kia łatwo nadziewa się lodowe klony. Sareena, której można zrobić Fatality (walcząc z nią stosuj na przemian wślizg i lodowe klony)

QUAN-CHI - Trzy razy wślizg- odskok, zamroź czarownika, combo i wszystko od nowa. Trzeba trzymać się od niego na dystans - ma bardzo silne ciosy specialne, które zabierają dużo energii. Pokonany Quan spada w przepaść.

SHINNOK - Po dwóch stronach areny działają teleporty, które na przemian przenoszą Saba, trzeba zamrozić w momencie, gdy strzela (trudne, ale możliwe) a następnie teleportować się, szybko przebiec i zerwać mu z szyi amulet (L1).

Misja 8: Forteca Shinnoka

Idź w prawo do pierwszej windy i jedz nią na sama gorę (przypominam "podnoszenie przedmiotu"+HK). Biegnij w lewo, przez windę do drzwi na końcu. Za nimi czeka Cię walka z kobieta o imieniu Kia. Zabij ja i weź kryształ. Wracaj na dół winda, która przyjechałeś ("podnoszenie przedmiotu"+LP). Kieruj się w prawo i wyjedz do góry kolejna winda. Zbierz napóję, które znajduje się po obu stronach windy (tych nigdy nie za dużo) i jedz piętro wyżej - tu po prawej znajdziesz kolejny napój. Biegnij w lewo do kolejnej windy, jedz do góry a później w prawo do następnej. Na górze użyj kryształu, który zostawiła Kia (checkpoint). Zjedz na dół i udaj się w prawo do komnaty, gdzie zmierzysz się z druga wojowniczka - Saarena. Możesz wykonać na niej Fatality (chociaż nie polecam, dowiecie się czemu jeśli zostawicie ja przy życiu), ale co ważniejsze weź drugi kryształ. Biegnij w lewo, druga winda na dół, w prawo, winda na dół, w prawo, winda w dół. Powinieneś się znajdować na samym dole - udaj się w lewo do pierwszej windy. Jedz na górę, w prawo do kolejnej windy, w górę i w lewo do komnaty, w której czeka Jataaka - trzecia wojowniczka Quan'a Chi (screen 21). Zabierz kolejny kryształ (checkpoint). Wracaj do windy po prawej, zjedz na dół, udaj się w lewo i druga winda jedz do góry. Teraz w prawo, winda w górę po napój i z powrotem na dół, w lewo i druga winda do góry, w prawo do windy. Na górze użyj kryształu Jataaki (checkpoint). Zjedz na dół i udaj się w lewo by zjechać kolejna winda, później w prawo i pierwsza winda znów na dół. Ruszaj w prawo i jedz do góry druga winda. Kolejno w prawo do windy, jedz w górę, w lewo do końca - weź napój i wróć do windy, która przed chwilka minąłeś, aby umieścić ostatni kryształ na swoim miejscu (checkpoint). Teraz czeka Cię już walka z samym Quan Chi i finałowy pojedynek z Shinnokiem (screen 22). Aby go pokonać musisz spróbować przeskoczyć nad nim, gdy ten będzie chciał do Ciebie strzelić pociskiem (nie zadziała wtedy jego tarcza) i od razu go zamrozić. Wtedy szybko zerwij mu amulet (przyciskiem "podnoszenie przedmiotów"). Shinnok zmieni się w demona, a Ty uciekaj przez powstały portal. Powodzenia!
txt by Marv