1. Poruszaj się wolno i spokojnie, bowiem co chwila znienacka wyskakują nieprzyjaciele i pojawiają się nowe pułapki. Lepiej być przygotowanym na taką ewentualność

2. Nawet wojownik Lin Kuei nie uniknie śmierci po skoku w 30-metrową przepaść. W miarę możliwości zawsze badaj , co znajduje się na dole , czy też z przodu.

3. Najniższy poziom trudności, na którym można ukończyć grę, to Normal. Jeśli będziesz grać na Very Easy lub na Easy. Nie będziesz godny spotkać się z Shinnokiem.

4. W miarę rozgrywki rośnie też doświadczenie Sub Zero które potrzebne mu będzie do opanowania nowych ciosów. Punkty doświadczenia najlepiej zdobywać wykonując na przeciwnikach długie combosy. gdy Sub-Zero nauczy się nowego ciosu, na ekranie na chwilę pojawi się jego ikonka.

5. Warto szukać ziół (Herbs) oraz mikstur (Potion), które zmieszane ze sobą (Combine) w pełni odnawiają energię. Są także inne przedmioty, takie jak urny (urn) i tarcze (Shield), które odpowiednio wykorzystane pomagają naszemu wojownikowi w ciężkich zmaganiach. Do menu pokazującego przedmioty wchodzi się wciskając Select, zaś używa się ich wciskając trójkąt.

 
helionProgram partnerski