Johnny Cage Sub-Zero Smoke MKT Select Screen 

  

500 lat temu Shang Tsung został zesłany do Ziemskiego Królestwa ,by sprowadzić tam chaos i zniszczenie. Z pomocą czterorakiej bestii, księcia Shokan- Goro, udało mu się przejąć patronat nad prawym turniejem prowadzonym przez klasztor Shaolin- turniejem Mortal Kombat.

   

W dziesiątym turnieju Mortal Kombat, Mnich o imieniu Liu-Kang pokrzyżował plany zło wrogiego czarnoksiężnikowi Shang-Tsunga, o zdobyciu Ziemskiego Królestwa. Pomógł mu w tym przyjaciel z klasztoru Kung-Lao który wcześniej ukrywał się pod przebraniem jednego ze sługów maga. Ale w zawikłaniu przez tajemnicze trzęsienia ziemi. Mag uciekł ze swoimi sprzymierzeńcami do Zaświatów, otwierając portal.

       

W czasie trzęsienia i rozpadu sali tronowej zjawia się Raiden który wskazuje śmiertelnikom ucieczkę z wyspy Shang-Tsunga. Kiedy mnisi wydostali się z wyspy, dotarli do swojego domu. Wydawało się że Ziemia będzie bezpieczna na następne pokolenie. Lecz niespodziewanie armie Tarkatanów prowadzonych przez Barakę zaatakowała Akademię zabijając nie winnych mnichów. Po utracie kontroli nad turniejem, Shang Tsung obiecał swemu panu, Shao Kanhowi, zgładzenie ziemskich wojowników  Kahn przyjął tę propozycję, darując czarownikowi życie, i obdarzając go dawno utraconą młodością.

  

W ten sposób bój zaczął się ponownie. Święte zasady Mortal Kombat zostały złamane, Let's Mortal Kombat Begun!

Mortal Kombat Forever 2001- Wszelkie prawa zastrzeżone!

helionProgram partnerski