Johnny Cage Sub-Zero Smoke MKT Select Screen
2. Gdzie odblokować postacie i Areny do trybu Versus

POSTACIE

 
Znajduje się: Wu-Shi Academy
Odkrycie: Johny Cage VS mode
Jak odblokować: Monetka Cage znajduje się w  Wu-Shi Academy, w miejscu gdzie Academy płonie, Należy wskoczyć na dach budynku znajdującego się obok pierwszej dźwigni. Z stamtąd skaczemy na małą wieżyczkę po prawej stronie., I mamy Cage;-)
Znajduje się: Living Forest
Odkrycie: Reptile VS mode
Jak odblokować:. Skaczecie nad wodospadem następnie wbijajcie się w drzwi, koło drzewa. na miejscu czekają na nas posągi wojowników, z których dwie za moment się obudzą. Jednemu trzeba zniszczyć zbroję a następnie wrzucić go w gigantyczną kolumnę (zdjęcie obok). Jak słup rozsypie się, wracamy do miejsca z wodospadem. Czeka na nas monetka.
Znajduje się: Evil Monastray
Odkrycie: Kitana VS mode
Jak odblokować: W miejscu z wielkim portalem, nieruchomym mnichem i jednym pękniętym słupem. Należy wskoczyć na zniszczoną kolumnę na lewo od portalu, a następnie użyć podwójnego skoku, skacząc na dach.
Znajduje się: Soul Tomb
Odkrycie: Baraka VS Mode
Jak odblokować: Wchodzimy w tunel po prawej stronie, i biegniemy aż dotrzemy do komnaty z kolcami, na które należy nabić przeciwnika. Kiedy przeciwnik znajdzie się na kolcach, pojawi się platforma, dzięki której dostaniemy się na górę, Teraz trzeba zniszczyć statuę po prawej stronie korzystając z umiejętności 'Fist of Ruin' Przebiec się po gzymsie.
Znajduje się: Wastelands
Odkrycie: Sub-Zero VS Mode
Jak odblokować: Jak Sub-Zero zamraża wielkie wrota do pałacu i mówi żeby je rozwalić, jak to zrobimy to nie idźmy za Sub-Zero. Wracamy z powrotem przed pałac, przebiegnijmy po ścianie z lewej strony i za pomocą podwójnego skoku przedostaniemy się grzbiet smoka i tam znajduje się monetka Sabika.
Znajduje się: Foundry
Odkrycie: Scorpion VS Mode
Jak odblokować: Aby ją zdobyć musicie pobiec drogą tuż zaraz koło kamiennego posągu gdzie zapisujemy stan gry. Kiedy będziemy w połowie drogi, ściany z lewej i z prawej strony posypią się i wyskoczą strażnicy. Łapiecie jednego z nich i wrzucamy go w ścianę po lewej stronie. Gdy ściana się posypie wejdziemy do tajnego pomieszczenia gdzie widnieje monetka Scorpa, żeby ją teraz zdobyć musimy wrzucić jednego łucznika w lawę, wskakujemy na niego i wykonujemy podwójny skok.

ARENY
 
Znajduje się: Soul Tomb
Odkrycie: Kombat Tomb Vs mode
Jak odblokować: Throw a guy in each spiked device.
Znajduje się: Soul Tomb
Odkrycie: The Kombat Crag Vs mode
Jak odblokować: Climb up the skulls and head to the right. Break the statue and then continue that way and jump over near the 2nd floor door.
 

TYLKO NA 2 GRACZY

Znajduje się: Goro's Lair
Odkrycie: Goro's lair
Jak odblokować: Go to room 5 and stand on the co-op buttons. It will lead you to a room, you have to throw an enemy into each bell, then you can cross and get the ying yang.

TYLKO NA 2 GRACZY

Znajduje się: Wu Shi Academy
Odkrycie: Warrior Shrine Vs. mode
Jak odblokować: Hit someone into the 4th catapult, and it will break a barrier that is blocking you from the ying yang.

 

TYLKO NA 2 GRACZY

Znajduje się: Wu Shi Academy
Odkrycie: Wu-Shi Arena Vs. mode
Jak odblokować: Its in the same area where Wu-Shi Academy 2 is found, just head right and you should see it.

TYLKO NA 2 GRACZY

Znajduje się: Portal
Odkrycie: Wastelands Vs. mode
Jak odblokować: If you go to the upper level and to the left there will be co-op buttons. Stand on those and a ledge will pull out so you can jump on the high platform.

 

TYLKO NA 2 GRACZY

Znajduje się: Evil Monastery
Odkrycie: The Tower Vs. mode
Jak odblokować: Go to room 2 and you will see co-op buttons on the side. It opens a room you can go in. Then head left and you will see a cell with a ying yang in it, right of the man sitting in the chair. Break the fist of ruin statue and the cell will open.

 

TYLKO NA 2 GRACZY

Znajduje się: Living Forest
Odkrycie: Deadpool Vs. mode
Jak odblokować: Go to area 5 and you will see co-op buttons on the north side of the circled room. Stand on those and it will open a room. You will see this ying yang after entering the room.
 

TYLKO NA 2 GRACZY

Znajduje się: Living Forest
Odkrycie: Living Forest Vs. mode
Jak odblokować: In the same room as Living Forest 1, head near the golden ball, and drop down on the right of it, and you should get the 2nd ying yang.

 

   

Mortal Kombat Forever 2001- Wszelkie prawa zastrzeżone!

helionProgram partnerski