HISTORY

TIPSY

ARENAS

KRYPT

KOMPATANTS

Status: Assassin
Alignment: Neutral
Origin: Neatherrealm
Styles: Tae Kwon Do / Yuan Yang

SPECIAL MOVES
Fireball: Down, Forward + A
Split Kick: Back, Forward + A
FINISHING MOVES
Fatality - Super Kick: Back, Back + A
Weapon Fatality: Down, Up + A
 

Sareena demon z Netherealm- Czarnoksięznik Quan Chi odkrył ją w ciemnej krainie i wtajemniczył do swojej grupy morderców obdarzając ja pięknym wyglądam kobiety. Sareena była najlepszą morderczynią czarnoksiężnika. Niegdyś Sareena dostała za zadanie ochronę przed Sub-Zero jednego z trzech kryształowych kluczy do teleportu między fortecą Shinnoka a legowiskiem Quan-Chi. Niestety została pokonana przez Sub-Zero. Quan Chi za porażkę wygnał Sareene do krainy Netherealm. Sareena opuszczona przez maga, traciła na swoim wyglądzie. Osłabiona Sareena tułając się po Netherealm odkryła opuszczony portal do do Outworld. Sareena nie czekając chwili dłużej, przeniosła się do Zaświatów tam nauczyła się
podtrzymywania swojej urody dzięki aury tego królestwa. Kiedy dowiedziała się o śmiertelnym przymierzy postanowiła zemścić się nad byłym panem.

 

"The Netherealm demon, Sareena, lost her human form in an attack from the fallen Elder God, Shinnok. She was transposed back into her demon form as her essence descended back to the 5th plane of the Netherealm. Sareena remained there until she discovered an abandoned portal that led to Outworld. Once in Outworld, she learned to feed off of the living aura of that realm to regain her human appearance. She no longer needed Quan Chi’s sorcery to sustain her exterior beauty."

M o r t a l    K o m b a t   F o r e v e r - Wszelkie prawa zastrzeżone- All rights reserved