_INFO_ARENAS_HISTORY_KOMBATANTS_STORY-MODE_

H I S T O R I A    M O R T A L    K O M B A T    VS    D C    U N I V E R S E

Raiden razem ze śmiertelnikami ponownie pokonali Imperatora w walce o Królestwo Ziemskie. Shao próbował wydostać się z okupowanego przez niego świata otwierając portal do Outworld, lecz gdy zdołał juz zanikać w cieniu portalu, Raiden zdążył wystrzelić wiązkę piorunów w niego, to zakłóciło wymiar  w portalu który  zaczął  emanować dziwnym światłem i po chwile eksplodował. W tym samym czasie w Metropolis pokonany Darkseid również próbował opuścić ziemię przy pomocy portalu do Apokalips, lecz Superbochater wystrzelił wiązkę lasera w niego.  W ten sposób zachwianie równowagi portali spowodowała że oba światy podzieliły to samo miejsce w czasie i przestrzeni, Wymiary do których pokonani próbowali się przedostać tez uległy zachwianiu tych światów, oraz połączenie Shao Kahna z Darkseida.

Gdzieś między wszechświatami narodził się Dark Hahn!...walczy sam ze sobą by połączyć się i swoje siły. Nie rozumie kim on teraz w ogóle jest,  Ogłuszający trzask piorunu, oślepiający żółty błysk światła, które to narodziły nowy świat. Pojawił się na terenie  zarówno znajomym jak i obcym wyczuwa dwa wszechświaty które zaczynają się scalać ze sobą, czuje że obydwa światy niegdyś należały do niego. Sięga ręką ku łączących się światów, Jego wielki gniew oraz ból wewnętrzny niszczy nowopowstałą planetę z której zostały jedynie odłamki przemieszczające się w przestrzeni. Wybuch jego wewnętrznego gniewu spowodowany kolizją dwóch światów powoduje znikanie istnieć z obydwóch światów, oraz zamianę istnień przechodzących między dwoma światami. Przyjaciele robią się wrogami a wrogowie wyciągają pomocną dłoń żeby tylko przeciwstawić się niewytłumaczalnej sile wściekłości zwanej ,,RAGE''. Oba światy podzieliły to samo miejsce w czasie i przestrzeni, w tym momencie konflikt jest nieunikniony.

Mortal Kombat Forever 2001' www.mortalkombat.pl - All Rights Reserved. Kopiowanie jakiejkolwiek części lub całości oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych.