Tym razem stawką jest unicestwienie. Tym razem nie ma reguł. Z większą liczbą widowiskowych scen walki, większą ilością efektów specjalnych i całym światem jako areną bitwy " Mortal Kombat - Unicestwienie" zaczyna tam, gdzie Science-fiction się kończy.
Grupa nieustraszonych wojowników wygrała w zawodach na śmierć i życie zwanych Mortal Kombat z lordami wojny Świata Zewnętrznego, chroniąc w ten sposób Ziemię przed zniszczeniem i zachowując ją dla przyszłych pokoleń. Lecz właśnie wtedy gdy wojownicy świętują swoje wspaniałe zwycięstwo, Shao Kahn budzący grosze władcy świata Zewnętrznego, roztrzaskuje wrota oddzielające Ziemię od jego królestwa.Wielka postać z twarzą Śmierci oznajmia: bitwa właśnie się rozpoczęła na nowo!
Nie pierwszy raz Shao Kahn brutalnie łamie święte zasady Mortal Kombat. Tym razem posuwa się jednak jeszcze dalej: chce połączyć oba wymiary i wcielić planetę ludzi do jego Imperium. Sam, we własnej osobie przybywa na Ziemię, by za pomocą swoich oddziałów zagłady wyeliminować wszystko , co stanie mu na drodze. Armią Ciemności Kahna dowodzą na współ realni, koszmarni generałowie. Są to: Sindel - niegdyś przepiękna królowa, teraz upiorny fantom żyjącej śmierci, Motaro- potworny centar (pół człowiek - pół koń) i Ermac - tajemniczy czerwony Ninja, mistrz nadprzyrodzonych mocy.
Jedyną nadzieją Ziemi jest garstka heroicznych wojowników, która podejmuje napawające trwogą zadanie powstrzymania Shao Kahna i jego bezlitosnej armii przed zniszczeniem planety. Są to: Rayden - Gromowładny Bóg, nieśmiertelny przywódca walczących; Liu Kang (gra go Robin Shau) - mistrz Mortal Kombat, który triumfował w pierwszej części filmu; Kitana (gra ją Talisa Soto) - przepiękna księżniczka z innego wymiaru, licząca sobie dziesięć tysięcy lat; Sonya Blade (gra ją Sandra Hess) - oficer policji i najdziksza, najbardziej gwałtowna na Ziemi wojowniczka oraz były aktor - John Cage.
Wojownicy rzucają wyzwanie imperatorowi Zewnętrznego Świata i stają się zaporą nie do przebicia dla niezliczonych zastępów żołnirzy śmierci, fantastycznych, potwornych stworzeń i ich złych czarnoksięskich mocy. By całkowicie pokonać Khana, Rayden i jego rycerze muszą zasięgnąć rady wszechmocnych Elder Gods (Starożytnych Bogów), bo tylko oni wiedzą jak przeciwstawić się nadprzyrodzonym mocom Shao. Poświęceni sprawie wolności wojownicy wędrują przez nieustannie zmieniający się, pełen śmiertelnych niebezpieczeństw krajobraz. Wędrują głównie po to, by znaleźć mistyczną świątynie Elder Gods. Ale nie tylko. Jest też dla nich wędrówka ku nowym przyjaźniom, wędrówka, w trakcie której odkrywają odwieczne sekrety Ziemi oraz drogi do własnych, wewnętrznych prawd. To bardzo ważne, bo tylko dzięki swym ludzkim uczuciom i cechom mogą pokonać wrogów, tak silnych, jak nigdy dotąd.
Gdy noc zaczyna zapadać nad światem, Shao Kahn i jego ludzie wydają się niezwyciężeni. Ale są to tylko pozory - najeźdźcy z Zewnętrznego Świata zupełnie nie doceniają niezłomnego ludzkiego ducha, który wiedzie do zwycięstwa garstkę bohaterskich wojowników Ziemi. - Tekst kubuś

Ocena serwisu MK Forever 7/10
 

Baraka
 Dennis Keiffer

Cyrax
J.J. Perry

Ermac
 John Medlen

Jade
 Irina Pantaeva

Jax Briggs
 Lynn "Red" Williams

Johnny Cage
 Chris Conrad

Kitana
 Talisa Soto

Liu Kang
Robin Shou

Mileena
 Dana Hee

Motaro
 Deron McBee

Nightwolf
 Litefoot

Sub Zero
 Keith Cooke Hirabayashi

Rain
 Tyrone C. Wiggins

Sonya Blade
 Sandra Hess

Rayden
James Remar

Scorpion
 J.J. Perry

Shao Kahn
 Brian Thompson

Sheeva
 Marjean Holden

Shinnok
 Reiner Schone
Sindel
 Musetta Vander
Smoke
 Ridley Tsui Po Wah

 

www.mortalkombat.pl - Serwis Mortal Kombat