Historia turnieju MK Deadly Alliance. Zobacz co cię czeka w krypcie. Pole bitwy. Historia zawodników,tipsy,tajne ciosy.

Można uznać, że Mortal Kombat: Tournament Edition jest zmodyfikowaną wersją poprzedniej gry z tej serii o podtytule: Deadly Alliance. Przymierze Shang Tsunga i Quan Chi zagraża światu. Po raz kolejny gracz musi wygrać krwawe pojedynki, dzięki czemu powstrzyma okrutnych czarnoksiężników.
W grze pojawiło się 15 grywalnych postaci znanych już z poprzedniej odsłony DA na większe konsole (m.in. Cyrax, Johnny Cage, Raiden, Reptile, Drahmin, Nitara). Autorzy zadbali także, aby gracz nie poczuł zbyt dużego deja-vu i umieścili także nowego wojownika, a raczej wojowniczkę: Sareene. Do tego dochodzą dwie ukryte postace: Noob Saibot oraz Sektor.
Z nowości warto także wspomnieć Weapon Fatality i o o yellow Coin, czyli żółtych Monetach, które zdobywamy jedynie w multiplayer.. Weapon Fatality jest to nowe wykończenie przeciwnika jak sama nazwa wskazuje Wykańczamy postać za pomocą broni.
Nie zabrakło także działu Extras, w którym to umieszczono m.in. mini-gry, zaś samych aren – w stosunku do poprzedniej odsłony - przybyło kilka (np.: Sarna Ruins, Lost Tomb).
W Mortal Kombat: TE można bawić się również w trybie wieloosobowym, do czterech graczy jednocześnie (Link-Cable). W grze zawarto 6 trybów gry: Arcade Play, Co-op Mode, Practice, 4 Player, Tag Team Mode oraz Race to Raiden.
Gra została wydana tylko na przenośną konsolkę Nintendo. Graficznie prezentuje się okazale, zaś dźwięk oraz muzyka idą w parze z profesjonalną oprawą wizualną.
- Tekst pobrany z
www.gry-online.pl

Data Premiery: 25 sierpnia 2003 - Game Boy Advance.

M o r t a l    K o m b a t  .  p l   - Wszelkie prawa zastrzeżone- All rights reserved