DJ

Drmalclm

Dwrkr217

Fatthug

Gansu

Guardians

Guardians

Jagatai

Jonas

Kabal

Mystman

Noneck

Newthug

Newthug 2

Prisoner

Prsnrbk

Quin

Sfslder

Surgeon

Tguard

Tguardb

Thug186

Thugvest

Xian

Bikini

BK Yellow

BK Silve

Bst1x18

No Face

Tasia

Tremo

Jarek

Kano

No Face- Członek bez twarzy kiedyś przy jednym zleceniu przez Black Dragon, przez przypadek wylał się kwas na jego twarz. więc wygląda jak wygląda. No Face uciekł z więzienia i pomógł Kano odnaleźć Eye Chitian. Lecz wkrótce po tym został pokonana przez Jax'a

Tasia- Ninja która pracowała dla Czarnego Smoka, została schwytana przez US Special Forces. Lecz długo nie odpokutowała za swe grzechy. Kano pomógł jej jak i całej reszcie organizacji uciec z więzienia by pomogli mu znaleźć Eye Chitian. Tasia próbowała zatrzymać Jaxa, ale zawiodła. Tasia przegrała ale przeżyła pojedynek z Jaxem. Następnym razem obiecuje zemstę na USSF.

Tremo - Jeden z lepszych wojowników Black Dragon. Ninja który ma zdolność kontrolowanie trzęsienia ziemi, nosił brązowy uniform. pokonany przez Jaxa w Sin Kiang.

Jarek - Członek Black dragon prawa ręka Kano. Został schwytany przez Stany Zjednoczone Special Forces wraz z innymi członkami gangu, ale został uwolniony przez Kano. Jarek próbował powstrzymać Jaxa od dorwania przewudcy Black Dragon, lecz mu się to nie udaje, zostaje pokonany przez Jaxa ale udaje mu się uciec.

Kano- Najemnik bandyta, złodziej i morderca. Kano kocha życie zbrodni i niesprawiedliwości. Był poddanym członkiem Black Dragon, a po jakimś czasie został przywódcą organizacji. Black Dragon jest najmocniejszą organizacją przestępczą w stanach Zjednoczonych. Kano ze swoimi koleżkami ukradli urządzenie jądrowe z jednostki Special Forces. Porucznik Sonya Blade i partner jak i za równo brat bliźniak Daniel Blade dostali wezwanie na miejsce zbrodni, Sonya poleciała za resztą a Daniel za Kano. Stoczyli krwawy pojedynek porucznik ranił dość poważnie Kano w oko. Kiedy Daniel Blade już go prawie schwytał Kano wyciągnął nuż i podciął mu gardło i zbiegł z miejsca przestępstwa. Sonya zastała już nie żyjącego brata, od tamtej pory przysięgła zemstę na wszystkich członkach gangu a w szczególności na Kano. Morderca Kano stracił oko w walce przeszedł poważną operację. Jego oko zastąpione zostało przez cybernetyczny laserowy implant. Operacje przeprowadził Dr Malcolm i najlepszy zespół chirurgów. Sonyi przydzielili nowego partnera do ścigania Black Dragon Majora Jackson'a Biiggs. Teraz razem ścigają przestępców czarnego Smoka.